Movies
Ratings
85
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Park vs ParkRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0