Movies
Ratings
340
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5