Movies
Ratings
23
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0