Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0