Movies
Ratings
54
WantedRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0