Titles you rated
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0