Titles you rated
SawRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
xXxRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0