Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0