Movies
Ratings
21
Final Destination: BloodlinesRated ★ 1.5
HellraiserRated ★ 3.5
BeginnersRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
American History XRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0