Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Reign Over MeRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Glory RoadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0