Titles you rated
State of PlayRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0