Titles you rated
Talk to MeRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
EntangledRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0