Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0- River of No ReturnRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 5.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 1.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0