Titles you rated
Furious 7Rated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 1.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
HerRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 0.5
V for VendettaRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 2.0