Titles you rated
The RevenantRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 2.0