Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Days of WrathRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0