Movies
Ratings
68
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0