Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.5