Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
MotherRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0