Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0