Titles you rated
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
Flash PointRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Monkey KingRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 0.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5