Titles you rated
ImmortalsRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.5
BurntRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0