Movies
Ratings
101
TitanicRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 5.0
The FlyRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0