Movies
Ratings
254
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5