Movies
Ratings
67
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0