Titles you rated
Toy StoryRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 1.0
Our TimesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5