Titles you rated
Rough CutRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.5