Movies
Ratings
33
The Man from NowhereRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5