Movies
Ratings
152
FrozenRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0