Movies
Ratings
120
The Yellow SeaRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0