Movies
Ratings
300
JunoRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Over My Dead BodyRated ★ 1.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 1.5