Movies
Ratings
31
OldboyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5