Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
My One and OnlyRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 5.0
ColetteRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5