Movies
Ratings
78
Long ShotRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5