Movies
Ratings
124
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0