Movies
Ratings
321
Good NewsRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Heart Is 2Rated ★ 4.5
Cars 2Rated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
LegendRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The VillagersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5