Titles you rated
The KingRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
A Dangerous MethodRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0