Movies
Ratings
519
LeonRated ★ 1.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 1.5
JawsRated ★ 0.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
King KongRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.0
GravityRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5