Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
UpRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5