Movies
Ratings
524
Pain and GloryRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5