Titles you rated
Still AliceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0