Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0