Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0