Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
My Week with MarilynRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0