Titles you rated
- After MidnightRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Barton FinkRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0