Titles you rated
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0