Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0