Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0