Movies
Ratings
57
Ode to My FatherRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The DealRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5