Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0